porady i konsultacje budowlane
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz poprawnego działania serwisu.
Zapoznałem się z Regulaminem Serwisu BDB.
projektuj i buduj bez błędów!

porady budowlane

© All rights reserved. Zabrania się kopiowania, powielania lub rozpowszechniania treści odpowiedzi w jakiejkolwiek postaci, części lub całości. Odpowiedzi są wyłącznie doradztwem technicznym i nie stanowią projektu budowlanego ani rzeczoznawstwa - w rozumieniu Prawa Budowlanego - mogą być jednak wykorzystane przez projektantów, inwestorów, wykonawców, kierowników budów oraz budujących we własnym zakresie (po zatwierdzeniu przez osoby uprawnione). Odpowiadający i serwis BDB nie ponoszą odpowiedzialności materialnej ani prawnej za wykorzystanie rozwiązań, bowiem nie mają kontroli nad wdrożeniami.

w pytaniach i odpowiedziach
w komentarzach
Wpisz nieodmienialne części szukanych fraz, np. "ław fund",
wciśnij klawisz ENTER, a będą wyświetlone wyniki
zawierające wszystkie odmiany:
ław fundamentowych, ławą fundamentową, ławami fundamentowymi itd.
  

znalezionych tematów: 1
Hojak

dział 308
temat nr 343

Układanie paneli na skrzypiącą podłogę z desek


Mieszkam  na poddaszu w poniemieckiej kamienicy, mam pokój o wymiarach 460 x 212 cm. Moim problemem jest podłoga na której chcę przeprowadzić remont. Na podłodze wyłożone są deski, które na skutek upływu czasu powyginały się i skrzypią na całej długości pokoju. Chciałabym położyć panele ale nie wiem czy nie będzie konieczności zrywania desek i układania jej jeszcze raz? A może wystarczy wymienić tylko kilka desek w miejscu gdzie skrzypią?

Odpowiedź płatna
patrz także: podłogi drewniane remonty porady inwestorom porady wykonawcom

2007-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone dla Biuro Doradztwa Budowlanego mgr inż. Jerzy Zembrowski, Białystok. All rights reserved.
wykonanie choruzy.pl ©