porady i konsultacje budowlane
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz poprawnego działania serwisu.
Zapoznałem się z Regulaminem Serwisu BDB.

doradztwo budowlane architektom, projektantom, wykonawcom, inwestorom

BDB porady budowlane i doradztwo techniczne

porady budowlane

© All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania, powielania lub rozpowszechniania treści odpowiedzi w jakiejkolwiek postaci, części lub całości. Odpowiedzi są wyłącznie doradztwem technicznym i nie stanowią projektu budowlanego ani rzeczoznawstwa - w rozumieniu Prawa Budowlanego - mogą być jednak wykorzystane przez projektantów, inwestorów, wykonawców, kierowników budów oraz budujących we własnym zakresie (po zatwierdzeniu przez osoby uprawnione). Odpowiadający i serwis BDB nie ponoszą odpowiedzialności materialnej ani prawnej za wykorzystanie rozwiązań, bowiem nie mają kontroli nad wdrożeniami. Bonus w postaci uzyskiwania bezpłatnych porad budowlanych przysługuje nabywcom w serwisie BDB książki SEKRETY nie wcześniej niż po upływie 14 dni od jej otrzymania.
pytania i odpowiedzi
komentarze
Wpisz nieodmienialne części szukanych fraz, np. "ław fund",
wciśnij klawisz ENTER, a będą wyświetlone wyniki
zawierające wszystkie odmiany:
ław fundamentowych, ławą fundamentową, ławami fundamentowymi itd.
  

znalezionych tematów: 1
Przemek

dział 308
temat nr 383

Jakie nawiewniki do wentylacji hybrydowej?


Chciałbym zamontować w oknach PCV nawiewniki. Mieszkamy bardzo blisko linii kolejowej, więc nie chcę montować zwykłych nawiewników ze względu na hałas. Znalazłem jednak tzw. nawiewniki akustyczne o Rw sięgającym nawet 42 dB. Występują w wersji standardowej ciśnieniowej, jak i higrosterowanej. Czy poleciłby Pan tego typu nawiewniki? Czy wersja higrosterowana jest w stanie zastąpić wentylację hybrydową, czy może lepiej użyć wersji ciśnieniowej w połączeniu z wentylatorkami higrosterowanymi w kanałach wywiewnych?
komentarze: 6
Odpowiedź płatna lub bezpłatna dla nabywców książki
"SEKRETY TWORZENIA MUROWANYCH DOMÓW BEZ BŁĘDÓW"
Jesteś posiadaczem książki? zaloguj się
patrz także: domy jednorodzinne wentylacja hybrydowa porady architektom porady inwestorom porady inżynierom porady wykonawcom

2007-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.