porady i konsultacje budowlane
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz poprawnego działania serwisu.
Zapoznałem się z Regulaminem Serwisu BDB.

doradztwo budowlane architektom, projektantom, wykonawcom, inwestorom

BDB porady budowlane i doradztwo techniczne

porady budowlane

© All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania, powielania lub rozpowszechniania treści odpowiedzi w jakiejkolwiek postaci, części lub całości. Odpowiedzi są wyłącznie doradztwem technicznym i nie stanowią projektu budowlanego ani rzeczoznawstwa - w rozumieniu Prawa Budowlanego - mogą być jednak wykorzystane przez projektantów, inwestorów, wykonawców, kierowników budów oraz budujących we własnym zakresie (po zatwierdzeniu przez osoby uprawnione). Odpowiadający i serwis BDB nie ponoszą odpowiedzialności materialnej ani prawnej za wykorzystanie rozwiązań, bowiem nie mają kontroli nad wdrożeniami. Bonus w postaci uzyskiwania bezpłatnych porad budowlanych przysługuje nabywcom w serwisie BDB książki SEKRETY nie wcześniej niż po upływie 14 dni od jej otrzymania.
pytania i odpowiedzi
komentarze
Wpisz nieodmienialne części szukanych fraz, np. "ław fund",
wciśnij klawisz ENTER, a będą wyświetlone wyniki
zawierające wszystkie odmiany:
ław fundamentowych, ławą fundamentową, ławami fundamentowymi itd.
  

znalezionych tematów: 1
tomaszmumot

dział 308
temat nr 466

Co na stropie nad parterem? Folia pod jastrychem?


Czy pod styropian na piętrze muszę dawać folię PE? W Pana zaleceniach miałem folię PE pod styropian (ale to na parterze, gdzie była hydroizolacja). Zastanawiam się czy na stropie też muszę ją dać?
Dodatkowo zastanawiam się nad słusznością położenia folii na styropianie, przed wylewką. Ekipa twierdzi, że ich wylewka jest "półsucha" (więc mleczko nie powinno zalewać styropianu). Dodatkowo twierdzą, że styropiany są na tyle gładkie, że wylewka do nich nie przylegnie, więc nie ma potrzeby stosowania folii. Co Pan o tym myśli?
komentarze: 6
Odpowiedź płatna lub bezpłatna dla nabywców książki
"SEKRETY TWORZENIA MUROWANYCH DOMÓW BEZ BŁĘDÓW"
Jesteś posiadaczem książki? zaloguj się
patrz także: budowa domu jednorodzinnego fizyka budowli jastrychy anhydrytowe jastrychy betonowe jastrychy ogrzewane izolacje przeciwwilgotnościowe izolacje cieplne podłogi porady inwestorom porady architektom porady inżynierom porady wykonawcom

2007-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.