porady i konsultacje budowlane
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz poprawnego działania serwisu.
Zapoznałem się z Regulaminem Serwisu BDB.

doradztwo budowlane architektom, projektantom, wykonawcom, inwestorom

BDB porady budowlane i doradztwo techniczne

porady budowlane

© All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania, powielania lub rozpowszechniania treści odpowiedzi w jakiejkolwiek postaci, części lub całości. Odpowiedzi są wyłącznie doradztwem technicznym i nie stanowią projektu budowlanego ani rzeczoznawstwa - w rozumieniu Prawa Budowlanego - mogą być jednak wykorzystane przez projektantów, inwestorów, wykonawców, kierowników budów oraz budujących we własnym zakresie (po zatwierdzeniu przez osoby uprawnione). Odpowiadający i serwis BDB nie ponoszą odpowiedzialności materialnej ani prawnej za wykorzystanie rozwiązań, bowiem nie mają kontroli nad wdrożeniami. Bonus w postaci uzyskiwania bezpłatnych porad budowlanych przysługuje nabywcom w serwisie BDB książki SEKRETY nie wcześniej niż po upływie 14 dni od jej otrzymania.
pytania i odpowiedzi
komentarze
Wpisz nieodmienialne części szukanych fraz, np. "ław fund",
wciśnij klawisz ENTER, a będą wyświetlone wyniki
zawierające wszystkie odmiany:
ław fundamentowych, ławą fundamentową, ławami fundamentowymi itd.
  

znalezionych tematów: 1
sailah

dział 308
temat nr 523

Kupno domu użytkowanego


Rozważamy z żoną zakup domu budowanego w 2007r. Domyślam się, że pełna odpowiedź wymagałaby czasu i lokalnej wizyty do pełnej ekspertyzy, natomiast prosiłbym o jakieś uwagi jeśli da się to wywnioskować z załączonych zdjęć z czym potencjalnie musiałbym się liczyć podczas remontu - wybieranie gruntu i ponowne zagęszczanie, czy po prostu drobna wylewka do wyrównania poziomu i ułożenie nowych płytek z ewentualną dylatacja podłóg grzanych? Właścicielka nie pamięta kiedy zaczęły pojawiać się pęknięcia.
Schemat poglądowy narysowany z pamięci i z tego co udało mi się zauważyć podczas krótkiego oglądania domu. Jest podłogówka na pewno w korytarzu, a na pewno nie ma w salonie. Nie pamiętam apropo łazienki i kuchni.

nr 1 schemat z pamięci
nr 2 ściana przy łazience
komentarze: 5
Odpowiedź płatna lub bezpłatna dla nabywców książki
"SEKRETY TWORZENIA MUROWANYCH DOMÓW BEZ BŁĘDÓW"
Jesteś posiadaczem książki? zaloguj się
patrz także: domy jednorodzinne ekspertyzy porady inwestorom błędy wykonawcze błędy projektowe

2007-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.