porady i konsultacje budowlane
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz poprawnego działania serwisu.
Zapoznałem się z Regulaminem Serwisu BDB.

doradztwo budowlane architektom, projektantom, wykonawcom, inwestorom

BDB porady budowlane i doradztwo techniczne

porady budowlane

© All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania, powielania lub rozpowszechniania treści odpowiedzi w jakiejkolwiek postaci, części lub całości. Odpowiedzi są wyłącznie doradztwem technicznym i nie stanowią projektu budowlanego ani rzeczoznawstwa - w rozumieniu Prawa Budowlanego - mogą być jednak wykorzystane przez projektantów, inwestorów, wykonawców, kierowników budów oraz budujących we własnym zakresie (po zatwierdzeniu przez osoby uprawnione). Odpowiadający i serwis BDB nie ponoszą odpowiedzialności materialnej ani prawnej za wykorzystanie rozwiązań, bowiem nie mają kontroli nad wdrożeniami. Bonus w postaci uzyskiwania bezpłatnych porad budowlanych przysługuje nabywcom w serwisie BDB książki SEKRETY nie wcześniej niż po upływie 14 dni od jej otrzymania.
pytania i odpowiedzi
komentarze
Wpisz nieodmienialne części szukanych fraz, np. "ław fund",
wciśnij klawisz ENTER, a będą wyświetlone wyniki
zawierające wszystkie odmiany:
ław fundamentowych, ławą fundamentową, ławami fundamentowymi itd.
  

znalezionych tematów: 1
Michał T-ski

dział 308
temat nr 596

Bezbarwna posadzka z żywicy


Witam!
Sądzę że Pan mi pomoże. Mianowicie, chciałbym na przedpokoju o powierzchni 9 m2 zrobić podłogę z żywicy i uzyskać taki efekt mniej więcej jak na zdjęciu w załączniku, ale nie wiem jak się za to zabrać. Wiem tyle że muszę zrobić wylewkę na jastrych, który jest aktualnie by podnieść 9 mm do zrówna z poziomem reszty posadzek.
Nie wiem jaki rodzaj wylewki był zastosowany na zdjęciu żeby uzyskać takie mazy? Przeczytałem już chyba ze 100 różnych forów na ten temat i nikt konkretnie nic nie pisze. Tylko że ma plusy i minusy no i setki linków do firm które je robią, a ja chce to sam zrobić.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję!

nr 1
Odpowiedź płatna
patrz także: posadzki chemoutwardzalne porady inwestorom porady wykonawcom

2007-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.