porady i konsultacje budowlane
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz poprawnego działania serwisu.
Zapoznałem się z Regulaminem Serwisu BDB.

doradztwo budowlane architektom, projektantom, wykonawcom, inwestorom

BDB porady budowlane i doradztwo techniczne

porady budowlane

© All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania, powielania lub rozpowszechniania treści odpowiedzi w jakiejkolwiek postaci, części lub całości. Odpowiedzi są wyłącznie doradztwem technicznym i nie stanowią projektu budowlanego ani rzeczoznawstwa - w rozumieniu Prawa Budowlanego - mogą być jednak wykorzystane przez projektantów, inwestorów, wykonawców, kierowników budów oraz budujących we własnym zakresie (po zatwierdzeniu przez osoby uprawnione). Odpowiadający i serwis BDB nie ponoszą odpowiedzialności materialnej ani prawnej za wykorzystanie rozwiązań, bowiem nie mają kontroli nad wdrożeniami. Bonus w postaci uzyskiwania bezpłatnych porad budowlanych przysługuje nabywcom w serwisie BDB książki SEKRETY nie wcześniej niż po upływie 14 dni od jej otrzymania.
pytania i odpowiedzi
komentarze
Wpisz nieodmienialne części szukanych fraz, np. "ław fund",
wciśnij klawisz ENTER, a będą wyświetlone wyniki
zawierające wszystkie odmiany:
ław fundamentowych, ławą fundamentową, ławami fundamentowymi itd.
  

znalezionych tematów: 1
Pawel Michalski

dział 308
temat nr 875

Oddziaływanie pola elektromagnetycznego na ludzi


Czy oddziaływanie pola elektromagnetycznego na ludzi powinno budzić obawy, czy dysponuje Pan jakimiś informacjami w tym temacie? Ponoć zalecane jest korzystanie z kuchni indukcyjnej w jakiejś odległości od niej, gdzie to pole jest mniejsze, dajmy na to - 30 cm. Co oczywiście z praktycznego punktu widzenia brzmi absurdalnie.

Druga sprawa jaka mnie interesuje, to ogrzewanie podłogowe prądem, bo jego działanie jest bardziej długotrwałe, ale pewnie i mniej intensywne. Takie ogrzewanie można wykonać na wiele sposób i pewnie to wpływa na stopie tłumienia tego pola: maty grzejne pod panelami / płytkami; kable w wylewce płytko lub głęboko. Ciężko jest znaleźć jakieś wiarygodne informacje na ten temat (także szukając po angielsku), więc proszę o wypowiedź jak najbardziej kompletną.
komentarze: 5
Odpowiedź płatna lub bezpłatna dla nabywców książki
"SEKRETY TWORZENIA MUROWANYCH DOMÓW BEZ BŁĘDÓW"
Jesteś posiadaczem książki? zaloguj się
patrz także: analizy optymalizacyjne domy jednorodzinne ogrzewanie podłogowe porady inwestorom

2007-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.