porady i konsultacje budowlane
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz poprawnego działania serwisu.
Zapoznałem się z Regulaminem Serwisu BDB.
BDB porady budowlane i doradztwo techniczne
jesteś:
architektem, projektantem,
kierownikiem, wykonawcą,
inwestorem
?
jeśli tak, to serwis dla Ciebie
!

prawdy i mity

Jerzy Bogdan Zembrowskitemat nr 708-011
visibility czytano 2976 razy

Otwieramy KLUB usługodawców stosujących się do książki SEKRETY


Szanowni architekci, projektanci instalacji sanitarnych, wykonawcy ogólnobudowlani, monterzy systemów ogrzewania, wentylacji i c.w.u. oraz inżynierowie budownictwa!

Na życzenie inwestorów, którzy zapoznawszy się z moją książką "Sekrety ..." szukają projektantów, wykonawców i kierowników budów, którzy będą stosować się do zasad fizyki budowli zawartych w książce. Jest to zrozumiałe, bo każdy z nich pragnie wydać pieniądze raz, a dobrze, tj. zbudować sobie wymarzony dom, ale dom bez błędów!

Pomóżcie w realizacji tego zamierzenia. Sporządzajcie projekty zgodne z prawami fizyki budowli. Budujcie zgodnie z tymi zasadami, a szczególnie trzymajcie się ściśle poprawnie opracowanych projektów. Kierujcie budowami zgodnie ze sztuką budowlaną - czyli fizyką budowli.

Zamieście swoje dane w serwisie BDB, niechaj inwestorzy ze spokojem powierzą Wam swoje budowy domów. Aby tego dokonać, należy w zakładce "strefa użytkownika" wybrać ustawienia i zaznaczyć odpowiednie opcje.

Mam nadzieję, że z każdym tygodniem lista klubowiczów będzie rosła i rosła - ku mojej przyjemności i ku zadowoleniu inwestorów. Proszę, a właściwie to błagam o jedno: nie zróbcie zawodu - nie mnie, lecz fizyce budowli. Niechaj wreszcie inwestorzy doświadczą domów, których użytkowanie będzie przyjemnością, a nie udręką w postaci nie kończącego się usuwania błędów i usterek oraz ciągania po sądach!

aktualizacja: 2018-02-21
Cezary Kubiński

2018-02-22 09:04:01

Czy jest jakiś sposób weryfikacji wpisów do Klubu, czy to tylko reklama za 378 zł?
Jerzy Bogdan Zembrowski

2018-02-22 11:08:24

Nie pobieramy opłat za wpisy w Klubie. Przyznam, że miałem wiele obiekcji przed uruchomieniem Klubu. Z jednej strony, sam fakt zakupu książki Sekrety jeszcze nie świadczy, iż dana osoba stosuje się do zasad fizyki budowli w niej opisanych, z drugiej strony, można założyć że zakup książki jest celem, by podnieść jakość swoich usług. Ponieważ w ostatnich tygodniach zostałem dosłownie zawalony lawiną próśb o podanie namiarów na architektów, wykonawców i kierowników budów, którzy zakupili tę książkę, a nie mam przecież upoważnienia do przekazywania danych bez zgody tych osób, postanowiłem stworzyć taki Klub, w którym niechaj odbędzie się samoregulacja. Niechaj uczciwi a stosujący się do książki sami decydują o ujawnieniu danych i w ten sposób pozyskują klientów, co pozwoli inwestorom kontaktować się z takimi osobami - wierząc, że jest duża szansa iż trafią na architektów, wykonawców i inżynierów dążących do stworzenia domów bez błędów.Za jakiś czas wspólnie to ocenimy i ew. zmodyfikujemy, by nie doszło do zakupu książki tylko po to, by znaleźć się w Klubie. Wszystkich proszę o nadsyłanie uwag, propozycji i opinii. Proszę także, by alarmować jeśli członek Klubu będzie łamał prawa fizyki budowli - z jakiejkolwiek przyczyny, a postaram się wyjaśnić i odpowiednio zareagować.
Michał Zieliński

2018-03-16 16:07:03

Panie Jerzy proponowal bym zeryfikowac klub. Jestesmy z wojewodztwa Kuj - Pomorskiego i u nas w sumie nie ma prawie nikogo kto zakupil ksiazke. W sensie nie bylo jeszcze w momencie jak zakupilismy a tu dzis patrze nagle i sa wszyscy od kierownika budowy na architekcie konczac. A wszystko to jedna firma z warszawy ktora jest w kazdym wojewodztwie ? Jesli sie oczywiscie myle to przepraszam i chyle czoła.
Jerzy Bogdan Zembrowski

2018-03-16 17:51:34

Też mnie to zastanowiło. Dzwoniłem do tej firmy. Okazuje się, że świadczą usługi organizacji procesu budowy: od projektowania, przez budowę i nadzory. Sami niczego nie projektują ani nie wykonują, ale pozyskują dla inwestorów. Sądzę, że za jakiś czas otrzymam uwagi od zainteresowanych. Jeśli nie będzie to działanie zgodne z książką, usunę z bazy.
Janusz Glazurnikwawa Tomzik

2018-05-01 21:49:04

Jako że widnieję w bazie jako wykonawca ogólnobudowlany otrzymałem kilka zapytań od inwestorów chcących zbudować dom. Za każdym razem muszę się tłumaczyć, że jestem glazurnikiem, powiem szczerze, że brakuje mi podziału na specjalizację, inwestorzy też są zdezorientowani.
Jerzy Bogdan Zembrowski

2018-05-01 23:11:24

Bardzo dobry pomysł. Zrealizujemy.
7343fddd4bf6f1c8885c4d553d6ee292.webp
7e3a524abdf978f80cea6f69e25dad0a.webp
1864b0865e509fa829cdb3e1ea6c7385.webp
c70634f680f2a81ce453d961feaaba39.webp

czy wiesz że ...

Woda jest zawsze podciągana kapilarnie w kierunku przeciwnym do siły ciążenia. Im mniejsze i drobniejsze są kanaliki w materiale budowlanym, tym wyżej i tym więcej wody będzie podciągane ku górze. 

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać informacje o nowościach w Serwisie BDB

Kontakt

Biuro Doradztwa Budowlanego
home ul. Owocowa 20,
16-070 Porosły Kolonia k/Białegostoku
mail biuro@bdb.com.pl
phone tel. 602-330-355 (po godz. 11:00)
linkedin linked in
linkedin instagram
facebook funpage
facebook
grupa domy
bez błędów
facebook
grupa sekrety budowy
domów bez błędów
facebook
grupa architekt
magister czy inżynier
facebook
grupa 15 tysięcy
porad budowlanych
2007-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.