porady i konsultacje budowlane
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz poprawnego działania serwisu.
Zapoznałem się z Regulaminem Serwisu BDB.

doradztwo budowlane architektom, projektantom, wykonawcom, inwestorom

BDB porady budowlane i doradztwo techniczne

produkty i technologie budowlane


Bonus Użytkownikom serwisu BDB!   Rabat przy zakupie produktów wskazanych kuponem!

Wpisz nieodmienialną część szukanej frazy, np. "ław",
a będą wyświetlone wyniki zawierające wszystkie odmiany:
ław, ławą, ławami, ławy, ława, ławie itd.
alfabetyczny spis produktów


więcej »

STEINBACHER IZOTERM jest polsko-austriacką firmą oferującą innowacyjne, kompleksowe rozwiązania w zakresie izolacji budowlanych i technicznych. Dzięki wysokiej jakości naszych wyrobów, nowatorskim rozwiązaniom oraz nieustannej trosce o bezpieczeństwo produkcji jesteśmy liderem na rynku ociepleń technicznych i budowlanych.

 

Steinbacher Izoterm jako firma z rodzinnymi tradycjami ma poczucie odpowiedzialności wobec pokoleń przeszłych i przyszłych, dzięki czemu stawia na budowaniu odpowiedniej relacji pomiędzy współpracownikami, a odbiorcami produktów, jednocześnie myśląc o przyszłości naszego otoczenia i środowiska.

 

Działająca od 1962 roku firma Steinbacher Dammstoff oraz działająca od 1996 roku firma STEINBACHER IZOTERM - gwarantują najlepsze usługi i produkty izolacji cieplnych. W ofercie posiadamy produkty przeznaczone do ocieplenia i izolacji instalacji technicznych, budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego, budynków użyteczności publicznej oraz urządzeń wentylacyjnych i grzewczych.

 

Steinbacher Izoterm to przede wszystkim jakość surowców, produkcji, obsługi klienta, sprzedaży i logistyki. Produkujemy zgodnie z ISO 9001:2008, wymaganiami Zakładowej Kontroli Produkcji oraz obowiązującymi przepisami prawa i normami.


« zwiń

znaleziono: 0
2007-2020 Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.