porady i konsultacje budowlane
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz poprawnego działania serwisu.
Zapoznałem się z Regulaminem Serwisu BDB.
BDB porady budowlane i doradztwo techniczne
doradztwo budowlane architektom, projektantom, wykonawcom, inwestorom

produkty i technologie budowlane


Bonus Użytkownikom serwisu BDB!   Rabat przy zakupie produktów wskazanych kuponem!

Wpisz nieodmienialną część szukanej frazy, np. "ław",
a będą wyświetlone wyniki zawierające wszystkie odmiany:
ław, ławą, ławami, ławy, ława, ławie itd.
alfabetyczny spis produktów


więcej »
Firma Vents-Group istnieje na rynku w Polsce od 1995r. Zaufało nam ponad 1500 firm na terenie całego kraju. Dysponujemy magazynami o powierzchni 4 400 m² na 3200 miejsc paletowych. Zatrudniamy ponad 50 osób na powierzchni 480 m² nowoczesnych biur. Pracuje dla nas 17 profesjonalistów w Dziale Handlowym i Obsłudze Inwestycji. W ofercie dysponujemy ponad 3000 modelami wzorów urządzeń i wyposażenia wentylacji różnych systemów - z szerokim wyborem modeli, typów, wymiarów i wydajności. Oferujemy marki:


Vents to firma oferująca szeroki asortyment nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych zapewniających rozwiązania dla wszelkich potrzeb wentylacyjnych. Produkty te wyróżnia wysoka jakość, wyważone specyfikacje oraz zgodność z europejskimi normami energooszczędności, niezawodności i bezpieczeństwa, co potwierdzają stosowne certyfikaty i zrealizowane projekty na całym świecie. Od powstania ponad 20 lat temu firma przeszła drogę rozbudowy i rozwoju, od małego przedsiębiorstwa produkcyjnego do wiodącego na świecie dostawcy sprzętu wentylacyjnego. Vents cieszy się uznaniem partnerów na całym świecie oraz honorowym członkostwem w międzynarodowych stowarzyszeniach ekspertów ds. Klimatu.


Blauberg Ventilatoren GmbH została utworzona na początku lat 90-tych w Monachium jako gałąź działającej od 1980 niemieckiej firmy Haflex Maschinenbau produkującej maszyny dla sektora HVAC. Po latach rozwoju produkty BLAUBERG są dziś obecne w ponad 20 krajach świata w ofercie obejmującej urządzenia z zakresu zarówno wentylacji domowej, jak i profesjonalnych rozwiązań komercyjnych. Na rynku polskim wyłącznym partnerem Blauberg jest Vents Group Sp. z o.o. Obecnie firma Blauberg specjalizuje się w rozwiązaniach zaawansowanych technologicznie, opartych na najnowszych osiągnięciach branży wentylacyjnej, jednocześnie starając się, aby oferowane urządzenia zachowywały wysoki standard wykonania i estetyki oraz wygodę obsługi. Zgodnie z ogólnoświatowymi trendami produkty Blauberg wykonane są z myślą o maksymalnym ograniczeniu poboru energii i poziomu emitowanego hałasu, a tym samym zapewnieniu maksimum komfortu ich użytkownikom nawet tym najbardziej wymagającym.


VENTIKA to marka produktów wentylacji domowej, powstała dla tych którym nie są obojętne warunki w których przebywają na co dzień ich rodziny. Motto marki: Twoja Zdrowa Wentylacja, bo dajemy dobrej jakości produkty i uczymy jak wybrać odpowiednie właśnie do twoich indywidualnych potrzeb. Na ofertę składają się grupy wyselekcjonowanych specjalnie produktów: wentylatory domowe (12 modeli w 3 średnicach), modułowe systemy wentylacji (z PCV przeznaczone do samodzielnego montażu) o przekroju okrągłym (100, 125, 150 mm) oraz prostokątnym (110x55 mm, 204x60 mm oraz 220x90 mm), kratki wentylacyjne sufitowe, ścienne, drzwiowe w różnych wariantach kolorystycznych i wymiarach, drzwiczki rewizyjne w szerokiej gamie kolorów i wymiarów.


AIRVENTS - marka dla profesjonalistów oraz indywidualnych potrzeb i wymogów związanych z realizacją projektów instalacji wentylacyjnych. Budynki przyszłości, to miejsca optymalnie dostosowane do potrzeb ich użytkowników, dlatego realizacja sprawnej i efektywnej wentylacji wiąże się każdorazowo z indywidualnym podejściem do tematu oraz współpracą międzybranżową. Zaprojektowanie wysokowydajnych instalacji przy ograniczeniach konstrukcyjnych budynku oraz małych przestrzeniach technicznych to duże wyzwanie dla projektantów, gdzie rozwiązaniem są centrale z serii AIRVENTS. W ofercie znajdują się centrale kompaktowe i modułowe w różnych konfiguracjach montażu i elastycznym wyposażeniem. Budowa modułowa central pozwala na dowolny podział ich konstrukcji, co umożliwia wniesienie central przez drzwi, okna, włazy lub ciasnymi ciągami komunikacyjnymi. Centrale kompaktowe i modułowe są wyposażone w elementy automatyki i okablowanie plug-and-play.

« zwiń

znaleziono: 0
baner_TERRAIN_2021.webp
baner_DMD_2021.webp
baner_BORNIT_2021.webp
baner_ceresit_2021.webp
baner_STO_2021.webp

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać informacje o nowościach w Serwisie BDB

Kontakt

Biuro Doradztwa Budowlanego
home ul. Owocowa 20,
16-070 Porosły Kolonia k/Białegostoku
mail biuro@bdb.com.pl
phone tel. 602-330-355 (po godz. 11:00)
linkedin linked in
linkedin instagram
facebook funpage
facebook
grupa domy
bez błędów
facebook
grupa sekrety budowy
domów bez błędów
facebook
grupa architekt
magister czy inżynier
2007-2022 Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.