![]() BAZA DORADZTWA BUDOWLANEGO |
serwis
architektom, inżynierom, wykonawcom, inwestorom |
porady budowlane![]() Grzechu
temat nr 308-1984
visibility czytano 444 razy Ocieplenie ościeża bramy garażowejPanie Jerzy, przeglądałem projekty domów z garażem w bryle
budynku. Moją uwagę zwrócił fakt, że izolacja ściany nie wchodzi w ościeże bramy garażowej. Czy w
przypadku tak popularnych bram segmentowych montowanych na wewnętrznej stronie ściany nie powstanie
w tym miejscu dość duży mostek termiczny i przemarzanie ściany? | w a r t o p r z e c z y t a ć Taśmy i membrany paroszczelne i paroprzepuszczalne - co wiedzieć trzeba?Otrzymałem pytania o zasadność stosowania membran EPDM i innych.
Które od wewnątrz, a które od zewnątrz? Pytania powstały w oparciu o treści materia... Nietypowy remont podłogi na drewnianym stropieCzasami, podczas robót remontowych zachodzi potrzeba pilnego
decydowania o zmianach technologii lub o opracowaniu nowej - dopasowanej do danej sytuacji, ale ... dom murowany posadowiony na płycie - k/RzeszowaPowierzchnia zabudowy :
175,07 m2Powierzchnia użytkowa: 278,05 m2Lokalizacja: koło Rzeszowa 325 m npmDach
dwuspadowy z lukarnami nachylenie 30 stParter + ... |
lub bezpłatna dla nabywców w serwisie BDB książki
"SEKRETY TWORZENIA MUROWANYCH DOMÓW BEZ BŁĘDÓW"
lockzaloguj się