znajdź w serwisie


aktualizacja: 2014-08-28


strona główna > poradnik > błędy i usterki

© All rights reserved. Zawartość działu BŁĘDY I USTERKI chroniona jest prawem autorskim. Zabrania się kopiowania, powielania lub rozpowszechniania zawartości w jakiejkolwiek postaci, części lub całości. Zawartość działu jest wyłącznie doradztwem technicznym i nie stanowi projektu budowlanego ani rzeczoznawstwa - w rozumieniu Prawa Budowlanego - może być jednak wykorzystana przez projektantów, inwestorów, wykonawców, kierowników budów, a także budujących we własnym zakresie - po zatwierdzeniu rozwiązań w konkretnych przypadkach przez osoby uprawnione. Autor i serwis BDB nie ponoszą żadnej odpowiedzialności materialnej ani prawnej za wdrożenia rozwiązań i porad tu zawartych, bowiem nie mają żadnej kontroli nad ich wykorzystaniem. Przy stosowaniu poszczególnych produktów stosować się do Kart Technicznych producentów.

border=0 border=0 border=0 border=0
border=0
wybierz słowa kluczowe
szukaj słowa
 
pokaż przykład nr 
 

border=0
border=0 border=0
border=0 border=0 border=0 border=0

ilość znalezionych przykładów: 1

Przykład nr 95
Poważne problemy basenu kąpielowego. Warszawa

Ten przykład dowodzi, że same technologie - nawet najlepsze - nie gwarantują powodzenia ani sukcesów. Podstawowym ogniwem, jest ... właściwe wykonawstwo. Po kilku miesiącach od oddania basenu do eksploatacji, na podbaseniu pojawiać się zaczęły zacieki i plamy - głównie w okolicy odpływów w rynnie przelewowej.


Zacieki na podbaseniu.
autor: Jerzy Zembrowski
Widok w rynnie przelewowej po usunięciu membrany basenowej.
autor: Jerzy Zembrowski
Zamoczenia okolicy odpływu, po usunięciu membrany.
autor: Jerzy Zembrowski
Zawilgocone i zapleśnione zwoje filcu ziejące stęchlizną.
autor: Jerzy Zembrowski
Odsłonięta niecka basenowa.
autor: Jerzy Zembrowski

2007-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone dla Biuro Doradztwa Budowlanego mgr inż. Jerzy Zembrowski, Białystok. All rights reserved.
wykonanie choruzy.pl ©