Serwis w przebudowie - przepraszamy za utrudnienia.


Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz poprawnego działania serwisu.
Korzystając z serwisu BDB zobowiązuję się przestrzegać regulaminu
projektuj i buduj bez błędów!

historia serwisu doradztwa budowlanego BDB

Baza Doradztwa Budowlanego - pierwszy w Polsce internetowy serwis poświęcony profesjonalnemu doradztwu technicznemu w budownictwie - ze szczególnym uwzględnieniem fizyki budowli. Wersja testowa: 01 grudnia 2006 r. Otwarcie: 18 stycznia 2007 r. 

Organizacja i opracowanie serwisu BDB trwały ponad trzy lata. Za zakres informatyczny odpowiada mgr inż. Michał Choruży. Za zakres merytoryczny odpowiada mgr inż. Jerzy Bogdan Zembrowski - wykorzystując: doświadczenie naukowo-dydaktyczne w zakresie wymiany ciepła, termodynamiki oraz ogrzewnictwa, wentylacji i ciepłownictwa na Politechnice Białostockiej w latach 1976-1986, wieloletnie doświadczenie w doradztwie technicznym w budownictwie na 2000 budynkach w kraju i za granicą, jak też liczne publikacje. Duże znaczenie ma też wieloletnia bliska współpraca z wiodącymi producentami zagranicznymi i krajowymi branży budowlanej, szeroka współpraca z firmami wykonawczymi z całego kraju oraz dyskusje z architektami i inżynierami uczestniczącymi w szkoleniach i wykładach dokształcających prowadzonych przez Jerzego B. Zembrowskiego w całym kraju. 

 

Serwis BDB jest stale uaktualniany.

Będziemy wdzięczni za przesyłanie uwag i propozycji dopasowania do Państwa potrzeb. 


REDAKCJA

 

 


_________________________________________

Serwis BDB mojej nieodżałowanej Mamie poświęcam

Jerzy Bogdan Zembrowski

06 kwietnia 2007 r.

_________________________________________

 

miejsce
na
reklamę
2007-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone dla Biuro Doradztwa Budowlanego mgr inż. Jerzy Zembrowski, Białystok. All rights reserved.
wykonanie choruzy.pl ©