porady i konsultacje budowlane
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz poprawnego działania serwisu.
Zapoznałem się z Regulaminem Serwisu BDB.

doradztwo budowlane architektom, projektantom, wykonawcom, inwestorom

BDB porady budowlane i doradztwo techniczne

porady budowlane

© All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania, powielania lub rozpowszechniania treści odpowiedzi w jakiejkolwiek postaci, części lub całości. Odpowiedzi są wyłącznie doradztwem technicznym i nie stanowią projektu budowlanego ani rzeczoznawstwa - w rozumieniu Prawa Budowlanego - mogą być jednak wykorzystane przez projektantów, inwestorów, wykonawców, kierowników budów oraz budujących we własnym zakresie (po zatwierdzeniu przez osoby uprawnione). Odpowiadający i serwis BDB nie ponoszą odpowiedzialności materialnej ani prawnej za wykorzystanie rozwiązań, bowiem nie mają kontroli nad wdrożeniami. Bonus w postaci uzyskiwania bezpłatnych porad budowlanych przysługuje nabywcom w serwisie BDB książki SEKRETY nie wcześniej niż po upływie 14 dni od jej otrzymania.
pytania i odpowiedzi
komentarze
Wpisz nieodmienialne części szukanych fraz, np. "ław fund",
wciśnij klawisz ENTER, a będą wyświetlone wyniki
zawierające wszystkie odmiany:
ław fundamentowych, ławą fundamentową, ławami fundamentowymi itd.
  

znalezionych tematów: 1
pitagoras

dział 308
temat nr 879

Tynki przed warstwami podłogi na płycie, czy później?


Mam pytanie o kolejność prac przy wykańczaniu stanu surowego. Dom posadowiony na płycie fundamentowej z wykonaną hydroizolacją, ale dla świętego spokoju chcę dać również hydroizolację z masy KMB na płycie (pod murami jest już położona papa).
Zastanawiam się nad kolejnością wykończenia - czy najpierw zacząć od tynków wewnętrznych (cementowo-wapiennych) a później zabrać się za kolejne warstwy posadzki (XPS, izolacja, wylewka jastrych) czy najpierw wykonać całą podłogę a dopiero później tynkować?
komentarze: 6
Odpowiedź płatna lub bezpłatna dla nabywców książki
"SEKRETY TWORZENIA MUROWANYCH DOMÓW BEZ BŁĘDÓW"
Jesteś posiadaczem książki? zaloguj się
patrz także: budowa domu jednorodzinnego podłogi porady wykonawcom porady inwestorom porady inżynierom tynki cem-wapienne tynki gipsowe tynki wewnętrzne

2007-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.