porady i konsultacje budowlane
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz poprawnego działania serwisu.
Zapoznałem się z Regulaminem Serwisu BDB.

doradztwo budowlane architektom, projektantom, wykonawcom, inwestorom

BDB porady budowlane i doradztwo techniczne

porady budowlane

© All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania, powielania lub rozpowszechniania treści odpowiedzi w jakiejkolwiek postaci, części lub całości. Odpowiedzi są wyłącznie doradztwem technicznym i nie stanowią projektu budowlanego ani rzeczoznawstwa - w rozumieniu Prawa Budowlanego - mogą być jednak wykorzystane przez projektantów, inwestorów, wykonawców, kierowników budów oraz budujących we własnym zakresie (po zatwierdzeniu przez osoby uprawnione). Odpowiadający i serwis BDB nie ponoszą odpowiedzialności materialnej ani prawnej za wykorzystanie rozwiązań, bowiem nie mają kontroli nad wdrożeniami. Bonus w postaci uzyskiwania bezpłatnych porad budowlanych przysługuje nabywcom w serwisie BDB książki SEKRETY nie wcześniej niż po upływie 14 dni od jej otrzymania.
pytania i odpowiedzi
komentarze
Wpisz nieodmienialne części szukanych fraz, np. "ław fund",
wciśnij klawisz ENTER, a będą wyświetlone wyniki
zawierające wszystkie odmiany:
ław fundamentowych, ławą fundamentową, ławami fundamentowymi itd.
  

znalezionych tematów: 1
W. Kotowski

dział 308
temat nr 111

Strefa cokołowa poniżej podłogi, fundament, podłoga


22 grudnia zakończyłem obsypywać fundamenty. Ściany fundamentowe zostały ocieplone styropianem XPS od zewnątrz grub 15 cm a od wewnątrz grubości 5 cm (zgodnie z Pana analizami). Ocieplenie ścian styropianem EPS-80 grub 25 cm. W części cokołowej będą płytki klinkierowe w całości poniżej poziomu posadzki w domu. Jak to rozwiązać? Chudziak ma być zlicowany z poziomem fundamentu. Jak położyć hydroizolację i inne warstwy podłogi?

komentarze: 14
Odpowiedź płatna lub bezpłatna dla nabywców książki
"SEKRETY TWORZENIA MUROWANYCH DOMÓW BEZ BŁĘDÓW"
Jesteś posiadaczem książki? zaloguj się
patrz także: analizy cieplno-wilgotnościowe domy energooszczędne domy jednorodzinne fundamenty budowa domu jednorodzinnego fizyka budowli fundamenty izolacje przeciwwilgotnościowe hydroizolacje podłogi porady inwestorom

2007-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.