porady i konsultacje budowlane
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz poprawnego działania serwisu.
Zapoznałem się z Regulaminem Serwisu BDB.

doradztwo budowlane architektom, projektantom, wykonawcom, inwestorom

BDB porady budowlane i doradztwo techniczne

porady budowlane

© All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania, powielania lub rozpowszechniania treści odpowiedzi w jakiejkolwiek postaci, części lub całości. Odpowiedzi są wyłącznie doradztwem technicznym i nie stanowią projektu budowlanego ani rzeczoznawstwa - w rozumieniu Prawa Budowlanego - mogą być jednak wykorzystane przez projektantów, inwestorów, wykonawców, kierowników budów oraz budujących we własnym zakresie (po zatwierdzeniu przez osoby uprawnione). Odpowiadający i serwis BDB nie ponoszą odpowiedzialności materialnej ani prawnej za wykorzystanie rozwiązań, bowiem nie mają kontroli nad wdrożeniami. Bonus w postaci uzyskiwania bezpłatnych porad budowlanych przysługuje nabywcom w serwisie BDB książki SEKRETY nie wcześniej niż po upływie 14 dni od jej otrzymania.
pytania i odpowiedzi
komentarze
Wpisz nieodmienialne części szukanych fraz, np. "ław fund",
wciśnij klawisz ENTER, a będą wyświetlone wyniki
zawierające wszystkie odmiany:
ław fundamentowych, ławą fundamentową, ławami fundamentowymi itd.
  

znalezionych tematów: 1
BlueHawk

dział 308
temat nr 212

Betonowe skosy w dachu pochyłym


Słyszałem iż niektórzy strop nad poddaszem użytkowym wylewają z betonu (tzw. skosy betonowe). Jest to chyba dość popularne rozwiązanie w południowej Polsce i stanowi alternatywę do klasycznego wykończenia poddasza płytami kartonowo-gipsowymi.
Proszę o poradę/informację jak prawidłowo powinno wyglądać wykończenie/ułożenie poszczególnych warstw takiego dachu? Czy w tym przypadku można zastosować styropian do ocieplenia? Niestety nie znalazłem tego w książce. Możliwe, iż coś przeoczyłem lub nieumiejętnie odczytałem. Jakie są plusy i minusy takiego rozwiązania?

komentarze: 2
Odpowiedź płatna lub bezpłatna dla nabywców książki
"SEKRETY TWORZENIA MUROWANYCH DOMÓW BEZ BŁĘDÓW"
Jesteś posiadaczem książki? zaloguj się
patrz także: analizy cieplno-wilgotnościowe błędy projektowe błędy wykonawcze budowa domu jednorodzinnego dachy domy jednorodzinne domy energooszczędne porady inwestorom

2007-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.