porady i konsultacje budowlane
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz poprawnego działania serwisu.
Zapoznałem się z Regulaminem Serwisu BDB.

doradztwo budowlane architektom, projektantom, wykonawcom, inwestorom

BDB porady budowlane i doradztwo techniczne

porady budowlane

© All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania, powielania lub rozpowszechniania treści odpowiedzi w jakiejkolwiek postaci, części lub całości. Odpowiedzi są wyłącznie doradztwem technicznym i nie stanowią projektu budowlanego ani rzeczoznawstwa - w rozumieniu Prawa Budowlanego - mogą być jednak wykorzystane przez projektantów, inwestorów, wykonawców, kierowników budów oraz budujących we własnym zakresie (po zatwierdzeniu przez osoby uprawnione). Odpowiadający i serwis BDB nie ponoszą odpowiedzialności materialnej ani prawnej za wykorzystanie rozwiązań, bowiem nie mają kontroli nad wdrożeniami. Bonus w postaci uzyskiwania bezpłatnych porad budowlanych przysługuje nabywcom w serwisie BDB książki SEKRETY nie wcześniej niż po upływie 14 dni od jej otrzymania.
pytania i odpowiedzi
komentarze
Wpisz nieodmienialne części szukanych fraz, np. "ław fund",
wciśnij klawisz ENTER, a będą wyświetlone wyniki
zawierające wszystkie odmiany:
ław fundamentowych, ławą fundamentową, ławami fundamentowymi itd.
  

znalezionych tematów: 1
Łukasz1983

dział 308
temat nr 506

Wentylacja dachu - lokalizacja gąsiorów lub dachówek wentylacyjnych


Mam problem z wyborem właściwej wentylacji dachu. Poddasze jest nieużytkowe, termoizolacja na stropie. Dachówka płaska ceramiczna. Panie Jerzy czy jest możliwość wykonania wentylacji w wersji dachówek wentylacyjnych kalenicy przy moim dachu ? Wykonawca twierdzi że powinienem zdecydować się na dachówki wentylacyjne połaciowe, ja jednak ze względów estetycznych wolał bym opcję wentylacji przy kalenicy. Proszę o odpowiedź która opcja będzie prawidłowa oraz zaznaczenie na rysunku, ilości i rozmieszczenia dachówek wentylacyjnych.
nr 1
nr 2
komentarze: 1
Odpowiedź płatna lub bezpłatna dla nabywców książki
"SEKRETY TWORZENIA MUROWANYCH DOMÓW BEZ BŁĘDÓW"
Jesteś posiadaczem książki? zaloguj się
patrz także: budowa domu jednorodzinnego dachy dachówki cementowe domy jednorodzinne porady inwestorom porady wykonawcom

2007-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.