porady i konsultacje budowlane

Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz poprawnego działania serwisu.
Zapoznałem się z Regulaminem Serwisu BDB.
projektuj i buduj bez błędów!

o co pytali inni?       porady budowlane

Kajman

dział 308
temat nr 122

Zakup produktów z rabatem


Proszę o instrukcję jak dokonać zakupu produktów z zakładki "produkty i technologie".


Jerzy Bogdan Zembrowski
Zarówno w swojej książce, jak i objaśnieniach w serwisie BDB, odnoszę się do poprawnych rozwiązań i technologii. Ponieważ, błędy przy tworzeniu domów wynikają nie tylko z niewiedzy w zakresie fizyki budowli, ale też z doboru nieodpowiednich materiałów, wiele osób zalewało nas pytaniami o pomoc w wyborze produktów do poszczególnych zastosowań rozwiązań. Nie jest możliwe, by na setki zapytań tygodniowo każdemu pomóc i wskazać kilka równorzędnych produktów dla poszczególnych problemów.

Dlatego, wychodząc naprzeciw inwestorów i wykonawców, ale też i architektów, od 1 stycznia 2018 r. wprowadziliśmy nową zakładkę "produkty i technologie", gdzie sortujemy produkty do poszczególnych grup, by każdy bez trudu mógł wybrać poprawnie produkty niezbędne dla rozwiązania swojego problemu. Wystarczy w odpowiedziach na zapytania, kliknąć aktywny link, by pokazały się produkty właściwe do zastosowania w danym problemie.

Za klika dni będziemy uruchamiać kolejną zakładkę "rysunki detali", gdzie będą prezentowane szczegółowe rozwiązania dla wielu problemów. Tam będą legendy do rysunków, gdzie również będą linki aktywne, po kliknięciu w które, pojawią się adekwatne produkty. Można je wybrać i wydrukować legendę.

Nie prezentujemy wszystkich produktów na rynku, a tylko te, które uznaliśmy za godne polecenia - od producentów, którzy zapragnęli pokazać się ze swoimi wyrobami. Mamy nadzieję, że lista ta będzie stale rosła. Przy tej okazji, czasami będzie się nam udawać namówić producentów, by wyróżnić potencjalnych klientów specjalnym bonusem (na wzór naszych bonusów kupującym moją książkę), ponieważ dzięki naszemu serwisowi BDB oraz książce, klient będzie poprawnie wybierać i dobierać produkty do konkretnych zastosowań, co z kolei producentowi gwarantuje najważniejsze: że zastosowania będą poprawne - ku zadowoleniu klientów.

Te produkty, na które są przewidziane rabaty, są na liście wskazane ikonką "zapytaj o rabat". Po jej kliknięciu, informacja jest lokowana do schowka użytkownika, który może nas o to zapytać klikając odpowiednie pola w swoim schowku. Wówczas poprosimy o kilka informacji o problemie, produktach i rozwiązaniach i wyślemy formularz z informacją do producenta o nadanie uzgodnionego acz istotnego rabatu. Dalej uczestnik będzie się kontaktować z producentem na typowych zasadach - bez naszego udziału. Nie pośredniczymy w zakupach i rozliczeniach.

patrz także:budowa domu jednorodzinnego budownictwo komunalne budownictwo mieszkaniowe budownictwo przemysłowe budownictwo sportowe domy ekologiczne domy energooszczędne domy jednorodzinne domy murowane domy szkieletowe drewniane domy szkieletowe stalowe domy z bala maszyny i urządzenia obiekty sakralne obiekty sportowe obiekty zabytkowe projektowanie projekty budowlane projekty wykonawcze remonty renowacje wykonawstwo
komentarze
lukasz89k1

2018-02-27 21:28:58

Kliknolem na na produkty ktore mnie interesuja. Nastepnie w schowku nacisnolem wyslij wiadomosc i zadnego odzewu. Czy cos zle robie
Jerzy Bogdan Zembrowski

2018-02-28 00:10:05

Ten zakres serwisu BDB nie był jeszcze testowany i okazało się, że zapytania docierały, ale nie były widoczne u nas. Dzisiaj to zostało naprawione i będą odpowiedzi. Nie trzeba powtarzać tych zapytań.
lukasz89k1

2018-02-28 09:09:05

Dziekuje
WojtekS

2018-06-28 07:27:06

Czy coś się zmieniło w sposobie zamawiania? Kliknąłem uzyskaj rabat, pojawił się komunikat, że dodano do formularza jakiegoś. Nigdzie w swoim schowku nie widzę informacji na temat produktów.
Jerzy Bogdan Zembrowski

2018-06-29 14:25:12

Od kilku dni zostały wprowadzone uproszczenia do procedury zamawiania z rabatem. Jeśli u kogoś na komputerze lub urządzeniu mobilnym nie są ustawione automatyczne aktualizacje (a tak zapewne jest u Pana), wówczas procedury te nie są uruchamiane. Zatem, należy:
  • Na komputerze kliknąć klawisz funkcyjny F5 lub dwa klawisze jednocześnie CTRL+F5.
  • Na urządzeniach mobilnych należy wejść do ustawień i wyczyścić historię przeglądania.

Obie operacje spowodują wymuszenie odświeżenia aktualizacji, więc nowe w/w procedury zostaną automatycznie ściągnięte.

« powrót
2007-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone dla Biuro Doradztwa Budowlanego mgr inż. Jerzy Zembrowski, Białystok. All rights reserved.
wykonanie choruzy.pl ©